به سبک سلامتی

به بهترین خود تبدیل شوید و راه های جدیدی برای داشتن یک زندگی الهام بخش از طریق زیبایی طبیعی، تغذیه و رژیم غذایی، سبک زندگی فعال و روابط بهتر کشف کنید.

تصویر زیبایی

زیبایی

خوب به نظر رسیدن به شما کمک می کند احساس خوبی داشته باشید - و بالعکس. کلینیک مادر برای زیبایی سالم، همه چیز درباره روش‌های هوشمندانه و علمی برای مراقبت و تقویت پوست، مو، ناخن و بدن شما را به شما آموزش می دهد.

تصویر سلامتی آقایان

سلامتی آقایان

آقایان نیز همچون بانوان نیازمند مراقبت های خاصی هستند؛ اگر شما فردی هستید که به سلامتی به چشم یک سرمایه گذاری نگاه می کنید، این قسمت کاملا مناسب شماست!

تصویر سلامتی در پیری

سلامتی در پیری

بالای 50 سال سن دارید؟ از غذاها و تمرین‌هایی که می‌توانند بهترین احساس را در شما ایجاد کنند، تا نکات ارتباطی، تقویت‌کننده‌های مغزی و موارد دیگر، قطب‌نما راهنمای شما برای ماندن در اوج بازیتان است.

و سایر اطلاعات

راه‌های بیشتری را برای داشتن بهترین زندگی با این مقاصد کاوش کنید که بر تغذیه صحیح، پیری خوب، مراقبت از سلامت عاطفی و موارد دیگر تمرکز دارند.

کلینیک تخصصی مادر

لوگوی کلینیک تخصصی مادر
<p>ما در کلینیک تخصصی مادر، متعهد به ارائه مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به بیماران خود هستیم. ما معتقدیم که همه افراد، صرف نظر از سن، وضعیت سلامتی، یا مکان زندگی، شایسته دریافت مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا هستند.</p> <p>ما تیمی از پزشکان، پرستاران، و سایر متخصصان پزشکی مجرب و متعهد هستیم که به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به بیماران خود هستند. ما معتقدیم که مراقبت های پزشکی باید جامع و شخصی باشد و بر نیازهای فردی هر بیمار تمرکز داشته باشد.</p>
خیابان هاشمی - کوی ایمانی - پلاک 6 - واحد 3, تهران, تهران, 1348753959, ایران
02166867485Monday-Friday, 8:00AM-10:00PM
34.232323, -34.232323
7000000 ریال