تصویر فیزیوتراپی در منزل شرق تهران | مرکز توانبخشی مادرhttps://clinicmadar.com/
https://clinicmadar.com/rulesسید احمدرضا خرمیان پورسید احمدرضا خرمیان پورکلینیک تخصصی مادر
تصویر فیزیوتراپی در منزل شرق تهران | مرکز توانبخشی مادر

1402-11-19

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران | مرکز توانبخشی مادر

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران یکی از خدمات vip مرکز توانبخشی مادر بوده که به بیماران کمک میکند تا یک درمان مناسب و با کیفیت را در منز خود تجربه کنند.

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران چیست؟

فیزیوتراپی به شیوه ای از درمان بیماری هایی نظیر اختلالات اسکلتی، عضلانی و عصبی با استفاده از تجهیزات الکتروتراپی، تمرینات ورزشی و... گفته می شود که برای ادامه روند درمان بسیار ضروری و مهم است و اگر به درستی انجام نشود، ممکن است عوارض بسیار جدی و جبران ناپذیری برای بیمار رقم بزند. کلینیک مادر این امکان را فراهم آورده است که بیماران ساکن در شرق تهران بتوانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده کنند و بهترین نتیجه و عملکرد را دریافت کنند.

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران چطور به درمان بیماران کمک می کند؟

فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی مادر با ارائه تجهیزات فیزیوتراپی و همچنین تمرین درمانی در محل سکونت بیمار، فرد را از رنج سفرهای درون شهری (همچون منتظر بودن در ترافیک های سنگین شهر تهران و شرایط آب و هوایی سخت) به سمت کلینیک های فیزیوتراپی و مراکز توانبخشی نجات می دهد و برای بیمار این امکان را فراهم می کند تا بتواند در محیط محل سکونت خود و با آرامش بسیار زیاد روند درمان خود را طی کرده و مشکلات جسمی و محدودیت های خود را برطرف کند.

از مزایای دیگر فیزیوتراپی در منزل می توان تعیین نسبی وقت برای انجام درمان بیمار اشاره کرد؛ بدین گونه که بیمار (برخلاف زمان مرجعه به مراکز درمانی) میتواند در زمان مطلوب و مناسب درمان خود را تکمیل نماید.

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران مناسب چه کسانیست؟

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران مناسب افرادیست که در محدوده شرق تهران همچون نارمک، تهرانپارس، تهران نو، حکیمیه، پیروزی، نیروی هوایی و... ساکن بوده و یک درمان با کیفیت vip را برای خود انتخاب نموده اند.

آیا امکان مراجعه حضوری برای درمان های توانبخشی در شرق تهران وجود دارد؟

بله؛ کلیه خدمات توانبخشی اعم از فیزیوتراپی، کاردرمانی و طب سوزنی در مرکز توانبخشی مادر امکان پذیر می باشد.

با تشکر از کلینیک مادر فیزیوتراپی خوب شرق تهران شمایید ممنون از زحماتتون

باسلام ممنون از لطف شما.

برای فیزیوتراپی در شرق تهران چه روزهایی میتوانید مراجعه کنید؟

با سلام باتوجه به زمان درخاستی بیمار متخصصان فیزیوتراپی در محدوده شرق کلینیک را برای معاینه و درمان بیماران اعزام میکنیم.

سالمندان نیز میتوانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل شرق استفاده کنند؟

با سلام بله برای فیزیوتراپی سالمند در منزل شرق تهران تخفیف نیز در نظر گرفته شده است.

کلینیک تخصصی مادر

لوگوی کلینیک تخصصی مادر
<p>ما در کلینیک تخصصی مادر، متعهد به ارائه مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به بیماران خود هستیم. ما معتقدیم که همه افراد، صرف نظر از سن، وضعیت سلامتی، یا مکان زندگی، شایسته دریافت مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا هستند.</p> <p>ما تیمی از پزشکان، پرستاران، و سایر متخصصان پزشکی مجرب و متعهد هستیم که به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به بیماران خود هستند. ما معتقدیم که مراقبت های پزشکی باید جامع و شخصی باشد و بر نیازهای فردی هر بیمار تمرکز داشته باشد.</p>
خیابان هاشمی - کوی ایمانی - پلاک 6 - واحد 3, تهران, تهران, 1348753959, ایران
02166867485Monday-Friday, 8:00AM-10:00PM
34.232323, -34.232323
7000000 ریال