تصویر فیزیوتراپی در منزل نارمک - مرکز توانبخشی مادرhttps://clinicmadar.com/
https://clinicmadar.com/rulesسید احمدرضا خرمیان پورسید احمدرضا خرمیان پورکلینیک تخصصی مادر
تصویر فیزیوتراپی در منزل نارمک - مرکز توانبخشی مادر

1402-11-19

فیزیوتراپی در منزل نارمک - مرکز توانبخشی مادر

منطقه نارمک که در شرق تهران واقع شده است یکی از مناطق پر تردد تهران بوده و مرکز توانبخشی مادر امکان فیزیوتراپی در منزل را برای ساکنین این منطقه فراهم نموده است.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی یکی ار خدمات توانبخشی بوده که مجموعه ای از درمان های غیر تهاجمی قبل یا بعد از جراحی ها و بعد از آسیب های سیستم عصبی مرکزی و همچنین مشکلات اورتوپدی محدود می شود. اگر نمی دانید که فیزیوتراپی چیست و تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درمورد فیزیوتراپی دارید می توانید به مقاله "فیزیوتراپی چست" مراجعه نموده و اطلاعات بیشتری درمورد فیزیوتراپی به دست بیاورید.

چرا فیزیوتراپی در منل نارمک را اتخاب کنیم؟

منطقه نارمک تهران یکی از مناطق شرقی تهران بوده که بسیار پر رفت و آمد بوده و همچنین کلینیک های فیزیوتراپی بی شماری در این منطقه مستقر بوده و در حال خدمت رسانی به مردم عزیز ساکن منطقه نارمک و حتی مناطق همجوار همچون تهرانپارس، تهران نو، مجیدیه و ... هستند.

اما چرا ما باید درمیان این تعداد زیاد کلینیک فیزیوتراپی در این مناطق، فیزیوتراپی در منزل نارمک از مرکز توانبخشی مادر را انتخاب کنیم؟

در ابتدای کار لازم به ذکر است که بیان کنیم که برای دریافت خدمات فیزیوتراپی از کلینیک های فیزیوتراپی منطقه نارمک تهران می بایست به طور حضوری به آن مجموعه ها مراجعه نمائیم و البته زمان حضور مراجعه نیز از سمت کلینیک تعیین می شود. از طرفی با توجه به سطح ترافیک بالای این منطقه بسیار دشوار است که در سطح منطقه جابه جا شد. از طرفی بسیاری از بیماران نیازمند خدمات فیزیوتراپی امکان حرکت کردن ندارند و یا با مشقت فراوان جابجا می شوند. لذا دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل نارمک از سوی مرکز توانبخشی مادر بسیار به صرفه تر است؛ چرا که از طرفی هزینه های سنگین رفت و آمد از دوش خانواده برداشته می شود و از طرفی دیگر خدمات vip فیزیوتراپی مرکز توانبخشی مادر به طور اختصاصی برای بیمار ساکن منطقه نارمک تهران در زمان مناسب انتخابی از سوی بیمار ارائه می شود.

فیزیوتراپی در منزل نارمک شامل چه خدماتی است؟

مرکز توانبخشی مادر برای بیماران عزیز ساکن منطقه نارمک تهران خدمات زیر را فراهم نموده است:

1- فیزیوتراپی سکته مغزی

2- فیزیوتراپی آلزایمر

3- فیزیوتراپی شکستگی مچ پا

4- فیزیوتراپی شکستگی لگن

5- فیزیوتراپی ران پا

6- فیزیوتراپی پارکینسون

7- فیزیوتراپی ام اس (MS)

8- فیزیوتراپی آسیب های نخاعی

9- فیزیوتراپی سالمندی

10- فیزیوتراپی کمر درد

11- فیزیوتراپی دیسک کمر

و ...

اگر بیمار شما جزو هیچ یک از دسته های بالا نبود اصلا جای نگرانی نیست! شما با تماس به مرکز ما و دریافت مشاوره رایگان فیزیوتراپی می توانید از خدمات ما استفاده نمائید.

فیزیوتراپی در منزل نارمک مناسب چه کسانی است؟

فیزیوتراپی در منزل نارمک مناسب بیماران زیر است:

1- افراد سالمندی که توانایی حرکتی ندارند

2- افرادی که به دلیل بیماری توانایی حرکتی خود را از دست داده و یا درگیر ضعف حرکتی شده اند.

3- افرادی که به دنبال دریافت خدمات VIP و استادارد برای درمان بیماری خود هستند.

4- افرادی که به دلیل مشغله زیاد امکان جابجایی های وقت گیر در سطح شهر تهران را ندارند.

فیزیوتراپی در منزل نارمک چگونه انجام می شود؟

فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی مادر در ابتدای اولین جلسه درمان از وضعیت بیماری ارزیابی های لازم را انجام داده و پس از تشخیص های خود، اقدام به درمان می کنند.

درمان های فیزیوتراپی شامل الکتروتراپی (مدالیته های فیزیوتراپی همچون تنس، فارادیک و...) و تمرین درمانی می باشد و هر تجهیزاتی که بیمار برای درمان خود لازم داشته باشد همراه فیزیوتراپیست به محل سکونت بیمار آورده خواهد شد.

آیا به جز فیزیوتراپی، خدمات درمانی دیگری توسط مرکز توانبخشی مادر قابل ارائه است؟

بله، مرکز توانبخشی مادر خدمات توانبخشی همچون کاردرمانی، طب سوزنی، گفتاردرمانی و... را در منزل نیز ارائه می دهد.

کلینیک تخصصی مادر

لوگوی کلینیک تخصصی مادر
<p>ما در کلینیک تخصصی مادر، متعهد به ارائه مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به بیماران خود هستیم. ما معتقدیم که همه افراد، صرف نظر از سن، وضعیت سلامتی، یا مکان زندگی، شایسته دریافت مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا هستند.</p> <p>ما تیمی از پزشکان، پرستاران، و سایر متخصصان پزشکی مجرب و متعهد هستیم که به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به بیماران خود هستند. ما معتقدیم که مراقبت های پزشکی باید جامع و شخصی باشد و بر نیازهای فردی هر بیمار تمرکز داشته باشد.</p>
خیابان هاشمی - کوی ایمانی - پلاک 6 - واحد 3, تهران, تهران, 1348753959, ایران
02166867485Monday-Friday, 8:00AM-10:00PM
34.232323, -34.232323
7000000 ریال