تصویر فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان + هزینهhttps://clinicmadar.com/
https://clinicmadar.com/rulesسید احمدرضا خرمیان پورسید احمدرضا خرمیان پورکلینیک تخصصی مادر
تصویر فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان + هزینه

1402-11-19

فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان + هزینه

خدمات فیزیوتراپی در شهرک اکباتان یکی از ماموریت های مرکز توانبخشی مادر بوده و این خدمات توسط فیزیوتراپیست های آقا و خانم انجام می پذیرد

فیزیوتراپی در منزل اکباتان مناسب چه کسانی است؟

فیزیوتراپی در منزل اکباتان مناسب افرادیست که به دلیل بیماری های مغز و اعصاب (سکته مغزی، پارکینسون، آسیب نخاعی، ضعف عضلانی و...) توانایی خروج از منزل را ندارند. البته همه افراد می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان استفاده کنند؛ چرا که شهرک اکباتان دسترسی مناسبی به مراکز درمانی فیزیوتراپی و توانبخشی ندارد و میزان ترافیک شدید در غرب تهران، باعث اتلاف وقت بیمار و خانواده او و همچنین سخت تر شدن روند درمان بیماران شهرک اکباتان می شود. بنابراین استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان هم صرفه اقتصادی دارد و همچنین موجب راحتی روند درمان بیماران می شود.

فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان شامل درمان چه بیماری هایی است؟

فیزیوتراپی در منزل اکباتان شامل موارد زیر است:

1- فیزیوتراپی کمر برای درمان انواع کمر درد ها، گرفتگی های عضلانی، درگیری های عصب سیاتیک و انواع جراحی های کمر

2- فیزیوتراپی گردن برای درمان انواع گردن دردها،گرفتگی های عضلات گردن و انواع جراحی های گردن

3- فیزیوتراپی دست برای درمان انواع شکستگی ها و بیماری های استخوان و مفاصل، بیماری های عصب دست همچون آرنج تنیس باز، آرنج گلف باز، سندرم تونل کارپ، شانه یخ زده، فیزیوتراپی بعد از جراحی شانه، فیزیوتراپی بعد از جراحی آرنج و فیزیوتراپی بعد از جراحی دست و...

4- فیزیوتراپی زانو برای درمان انواع زانو درد، آرتروز زانو، فیزیوتراپی بعد از عمل جراحی رباط صلیبی، فیزیوتراپی بعد از عمل جراحی تعویض مفصل زانو و...

5- فیزیوتراچی لگن برای درمان انواع شکستگی های لگن، فیزیوتراپی بعد از عمل جراحی تعویض مفصل لگن و...

6- فیزیوتراپی مچ پا برای درمان انواع شکستگی های مچ پا، درمان آسیب تاندون های مچ پا و...

7- فیزیوتراپی سکته مغزی

8- فیزیوتراپی بیماری پارکینسون

9- فیزیوتراپی بیماری ام اس

10- فیزیوتراپی بیماری ALS

11- بیماران با مشکلات تعادل و راه رفتن

12- فیزیوتراپی بیماران آلزایمر

و...

در صورتی که بیماری شما در لست بالا مشاهده نمی شود، بری مشاوره با ما تماس حاصل فرمائید.

مزایای فیزیوتراپی در منزل اکباتان چیست؟

از مزایای فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان می توان به کاهش هزینه های رفت و آمد، افزایش کیفیت درمان (بر خلاف کلینیک ها ویزیت به صورت اختصاصی انجام می شود نه گروهی)، جلوگیری از اتلاف وقت و در کل بهترین ویژگی فیزیوتراپی در منزل در شهرک اکباتان دریافت بهترین و با کیفیت ترین درمان فیزیوتراپی و بهبودی سریع و تضمینی بیمار می باشد.

همچنین بزرگترین مزیت فیزیوتراپی در منزل اکباتان کاهش درد سریع و افزایش قدرت بدنی و بهبود تعادل بیمار می بشد.

متخصصان فیزیوتراپی مرکز توانبخشی مادر چگونه بیماران را در شهرک اکباتان درمان می کنند؟

همانطور که همه ما می دانیم در افراد مسن و بیماران با مشکلاتی همچون سکته مغزی، پارکینسون و... کاهش قدرت عضلات، کاهش عملکرد مفاصل و ورم شدید دست و پا های آنها باعث زمین گیر شدن و کاهش عملکرد آنها می شود. این موضوع موجب شده تا بیماران استقلال خود را از دست داده و برای تمامی امور روزمره و شخصی خود نیازمند سایرین باشند که این وابستگی به مرور باعث افسردگی و احساس ناکارآمدی در پدران و مادران زحمتکش ما می شود.

همچنین افرادی که دوران نقاهت پس از جراحی خود را می گذرانند، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات ناشی از جراحی همچون خشک شدن مفاصل، کاهش قدرت عضلات و... نیاز به مراقبت ویژه تری دارند و این افراد به طور معمول نمی توانند از منزل خارج شوند.

فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی مادر از طریق ورزش های تخصصی، مدالیته های درمانی و دستگاه های فیزیوتراپی پیشرفته که همراه خود به منزل بیماران شهرک اکباتان می برند، باعث کاهش درد و از بین بردن آن، افزایش قدرت در عضلات ضعیف بیماران، افزایش دامنه حرکتی و بهبود تعادل راه رفتن بیماران شده و وابستگی بیماران را به سایرین به حداقل رسانده و به بیماران کمک میکنند زندگی سالم تر و خوشحال تری داشته باشند..

چرا انتخاب بیماران شهرک اکباتان مرکز توانبخشی مادر است؟

تمامی فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی مادر مجهز به بهترین و قوی تری و به روزترین دستگاه های فیزیوتراپی هستند و همگی آنها دانش آموختگان برتر دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران همچون دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. ترکیب دستگاه های فیزیوتراپیست های ما با مهارت بالای تمرین درمانی و نوع استفاده از دستگاه ها، موجب شده تا فیزیوتراپیست های کلینیک توانبخشی مادر نسبت به مراکز دیگر نتایج بهتری برای بیماران عزیز شهرک اکباتان شوند.

فیزیوتراپیست های کلینیک تخصصی توانبخشی مادر علاوه بر دانش، مهارت و تجربه در زمینه درمان بیماران، متعهد نیز هستند؛ چرا که در درمان های توانبخشی دانش به تنهایی موجب درمان بیماران نمی شود و تعهد نسبت به بیمار نیز یکی از موثرترین موارد در روند درمان بیماران است. بنابراین مرکز توانبخشی مادر در انتخاب فیزوتراپیست های خود ارزیابی گسترده ای انجام داده تا بیماران شهرک اکباتان بتوانند بهترین خدمات ممکنه را دریافت کنند.

هزینه فیزیوتراپی در منزل شهرک اکباتان چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه فیزیوتراپی در منزل با ما تماس حاصل فرمائید.

آیا مرکز توانبخشی مادر با شرکت های بیمه طرف قرارداد است؟

بله، بسته به تعداد جلسات تجویز شده پس از اتمام هر نسخه تجویزی به شما گواهی تقدیم شده و برای مطالبات خود می توانید گواهی صادره از سوی مرکز توانبخشی مادر را همراه با نسخه پزشک به شرکت بیمه ارائه کنید.

اطلاعات بیشتری درمورد فیزیوتراپی لازم دارم، به کجا رجوع کنم؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد فیزیوتراپی، لطفا به این مقاله رجوع کنید.

باسلام فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان اکباتان نیرو متخصص دارید؟

سلام و عرض ادب بله فیزیوتراپی برای سالمند اکباتان وبقیه مناطق تهران نیرو متخصص داریم  وهمچنین برای این دسته عزیزان تخفیف نیز لحاظ شده است.

کلینیک تخصصی مادر

لوگوی کلینیک تخصصی مادر
<p>ما در کلینیک تخصصی مادر، متعهد به ارائه مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به بیماران خود هستیم. ما معتقدیم که همه افراد، صرف نظر از سن، وضعیت سلامتی، یا مکان زندگی، شایسته دریافت مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا هستند.</p> <p>ما تیمی از پزشکان، پرستاران، و سایر متخصصان پزشکی مجرب و متعهد هستیم که به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به بیماران خود هستند. ما معتقدیم که مراقبت های پزشکی باید جامع و شخصی باشد و بر نیازهای فردی هر بیمار تمرکز داشته باشد.</p>
خیابان هاشمی - کوی ایمانی - پلاک 6 - واحد 3, تهران, تهران, 1348753959, ایران
02166867485Monday-Friday, 8:00AM-10:00PM
34.232323, -34.232323
7000000 ریال