تصویر کاردرمانی در منزل شهرک اکباتان - مرکز توانبخشی مادرhttps://clinicmadar.com/
https://clinicmadar.com/rulesسید احمدرضا خرمیان پورسید احمدرضا خرمیان پورکلینیک تخصصی مادر
تصویر کاردرمانی در منزل شهرک اکباتان - مرکز توانبخشی مادر

1402-11-19

کاردرمانی در منزل شهرک اکباتان - مرکز توانبخشی مادر

انجام خدمات کاردرمانی در منزل در شهرک اکباتان تهران به صورت گسترده توسط کاردرمانگران آقا و خانم مرکز توانبخشی مادر انجام می پذیرد.

کاردرمانی چیست؟

کاردرمانی یکی از شاخه های علوم توانبخشی بوده که هدف آن ایجاد استقلال در افرادیست که به دلیل بیماری و یا آسیب به نحوی در انجام امور روزمره زندگی خود دچار مشکل و وابستگی به دیگران شده اند و کاردرمانگران به کمک مهارت خود در زمینه شناخت نوع و عملکرد عضلات و سیستم عصبی بدن (مثل مغز، نخاع و اعصاب محیطی همچون عصب سیاتیک و...) و تمرین های مخصوص خود، به هدف خود جامه عمل می پوشانند. جهت اطلاعات بیشتر درمورد کاردرمانی به مقاله کاردرمانی چیست مراجعه فرمائید.

همچنین اگر تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درمورد توانبخشی دارید به مقاله توانبخشی چیست مراجعه نمائید.

مزیت کاردرمانی در منزل چیست؟

بیمارانی که به نحوی در انجام امور روزمره زندگی خود دچار وابستگی به دیگران شده اند، قطعا جهت مراجعه به کلینیک کاردرمانی در شهرک اکباتان به مشکل برمیخورند؛ بنابراین با مراجعه کاردرمانگران به منزل آنها و انجام اقدامات درمانی بر بالین بیماران شهرک اکاتان تهران، روند درمانی آنها به سهولت انجام می شود.

همچنین در این روزها ما شاهد رشد چشمگیر ترافیک در شهر تهران به خصوص در مناطق غربی تهران هستیم و این موضوع موجب شده تا جابجایی بیماران به سمت مراکز کاردرمانی بسیار دشوارتر شود، بنابراین برای بیماران بسیار آسان تر است که بدون تحمل رنج و سختی جابجایی درمان خود را در شرایط مطلوب منزل خود انجام داده و رشد سلامتی خود را تجره نمایند.

کاردرمانی قادر به درمان چه بیماری هایی در منزل شهرک اکباتان است؟

به طور معمول افراد درگیر با بیماری های زیر متقاضیان خدمات کاردرمانی در منزل شهرک اکباتان هستند:

1- سکته مغزی

2- ضایعه نخاعی

3- پارکینسون

4- ام اس

5- آتروفی عضلانی

6- ضعف عضلانی

7- آتروفی مغزی (تحلیل رفتن مغز)

8- آتروفی مخچه (تحلیل رفتن مخچه)

9- شکستگی های استخوانی

10- افرادی که سابقه جراحی یا بستری طولانی مدت در بیمارستان دارند

11- آلزایمر

بسیاری از بیماران دیگر نیز از متقاضیان کاردرمانی در منزل هستند، چنانچه بیماری دارید که نام بیماری او در این لیست نیست لطفا با ما تماس حاص فرمائید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

چرا بیماران شهرک اکباتان از کاردرمانی در منزل شهرک اکباتان رضایت بالایی دارند؟

مرکز توانبخشی مادر باعث شده تا بیماران شهرک اکباتان از دریافت خدمات کاردرمانی در منزل شهرک اکباتان این مرکز تجربه بسیار خوبی داشته باشند؛ چرا که تمامی کاردرمانگران این مرکز فارغ التحصیل های دانشگاهان مطرح و برتر کشور همچون دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بوده که نشان دهنده هوش و ذکاوت مثال زدنی متخصصان کاردرمانی این مرکز بوده و علاوه بر این مهارت بسیار زیاد کاردرمانگران مرکز توانبخشی مادر در درمان بیماری ها و تجربه بالای آنها در درمان بیماران متعدد باعث شده درمان بیماران شهرک اکباتان بدون خطا و به نحو احسن انجام پذیرد.

سلام کاردرمانی سالمند در منزل اکباتان هم نیرو دارید؟

سلام بله کاردرمانی سالمندان در منزل اکباتان و بقبه مناطق تهران نیرو متخصص میفرستیم.

هزینه کاردرمانی سالمند در اکباتان چقدر است؟

سلام بستگی به مشکل بیمار دارد ما مناسب ترین قیمت و همچنین تخفیف کاردرمانی برای سالمندان در اکباتان و کلیه مناطق تهران را داریم.

کلینیک تخصصی مادر

لوگوی کلینیک تخصصی مادر
<p>ما در کلینیک تخصصی مادر، متعهد به ارائه مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به بیماران خود هستیم. ما معتقدیم که همه افراد، صرف نظر از سن، وضعیت سلامتی، یا مکان زندگی، شایسته دریافت مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا هستند.</p> <p>ما تیمی از پزشکان، پرستاران، و سایر متخصصان پزشکی مجرب و متعهد هستیم که به طور مداوم در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به بیماران خود هستند. ما معتقدیم که مراقبت های پزشکی باید جامع و شخصی باشد و بر نیازهای فردی هر بیمار تمرکز داشته باشد.</p>
خیابان هاشمی - کوی ایمانی - پلاک 6 - واحد 3, تهران, تهران, 1348753959, ایران
02166867485Monday-Friday, 8:00AM-10:00PM
34.232323, -34.232323
7000000 ریال